Zobacz, co z nami zyskujesz

Nasze rozwiązanie daje wiele korzyści zarówno pacjentom, jak i lekarzom oraz zatrudniającym ich placówkom opieki zdrowotnej. Połączenie możliwości elastycznego dostosowania sesji treningowych do potrzeb pacjenta z najwyższej jakości przetwarzaniem danych kariologicznych sprawia, że PocketECG jest doskonałą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku telemedycyny.

Placówka

Telerehabilitacja hybrydowa to możliwość uzyskania refundacji z NFZ i rehabilitowania większej liczby pacjentów, ponieważ część z nich może odbywać ćwiczenia poza placówką medyczną. Łatwe i tanie uruchomienie naszego systemu sprawia, że jest to przełomowa technologia otwierająca nowe możliwości dla placówek kardiologicznych.


Więcej


Pacjent

Konieczność dojazdu do ośrodka rehabilitacyjnego jest częstym czynnikiem, który skutecznie zniechęca pacjentów po zawale serca i innych epizodach kardiologicznych do rozpoczęcia rehabilitacji. Nasze urządzenie daje możliwość realizacji sesji treningowych pod okiem lekarza zarówno w placówce medycznej, jak i w domu pacjenta.


Więcej


Lekarz

Większy komfort rehabilitowanych pacjentów oraz możliwość monitorowania pracy ich serca w czasie rzeczywistym, podczas wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych to niespotykana do tej pory jakość rehabilitacji kardiologicznej.
Pracę lekarza ułatwia także kreator sesji treningowych, pozwalający dopasować przebieg rehabilitacji do indywidualnych potrzeb.


Więcejpoznaj@pocketecg.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany najnowocześniejszym i najbardziej kompleksowym rozwiązaniem z zakresu telerehabilitacji kardiologicznej.
Copyright byCopyright by