Innowacje dla pacjentów po zawale

Przełom w rehabilitacji kardiologicznej

Najwyższa jakość zapisu danych EKG i parametrów życiowych pacjenta, dostępna w czasie rzeczywistym – poznaj PocketECG CRS, najbardziej innowacyjny sposób monitorowania pacjentów podczas zdalnej rehabilitacji kardiologicznej.

Poznaj PocketECG CRSJak to działa?

Poznaj PocketECG CRS


Kompleksowy obraz kondycji pacjenta

PocketECG CRS to jedyne urządzenie na rynku zapewniające transmisję pełnego zapisu EKG w czasie rzeczywistym, podczas całej sesji rehabilitacyjnej. Dzięki temu lekarz zyskuje kompleksowy obraz kondycji pacjenta podczas ćwiczeń.


Wykrywanie arytmii

Unikalne na skalę światową algorytmy analizują każde uderzenie serca. Dzięki temu, możliwe jest wykrycie arytmii i przerwanie treningu w przypadku wystąpienia niepokojących objawów.


Monitoring aktywności pacjenta

Wbudowany akcelerometr pozwala śledzić aktywność fizyczną pacjenta, a system koreluje ją z występującymi arytmiami i zmianami tętna. Dzięki temu lekarz może dopasować intensywność ćwiczeń do możliwości pacjenta.


Intuicyjna i prosta obsługa

Duże ikony oraz proste komendy głosowe i wizualne sprawiają, że nawet osoby w podeszłym wieku z łatwością radzą sobie z obsługą urządzenia.
Innowacyjna platforma

Transmisja danych w czasie rzeczywistym umożliwia personelowi medycznemu wgląd do zapisu EKG i podstawowych parametrów życiowych ćwiczącego pacjenta. Dane prezentowane są w przejrzysty sposób w specjalnej aplikacji, w której można obserwować z jaką intensywnością ćwiczy pacjent i jakie są jego postępy w treningach.
Personel medyczny ma także do dyspozycji intuicyjne narzędzie do elastycznego planowania programu rehabilitacyjnego.


Raport z rehabilitacji

Lekarz otrzymuje przejrzysty raport podsumowujący przebieg pojedynczych sesji oraz całego programu rehabilitacji. Raport ukazuje, jakie pacjent osiąga zakresy tętna, zarówno w trakcie wykonywania ćwiczeń jak i podczas przerw. Dzięki temu możliwe jest prześledzenie postępów pacjenta i podjęcie decyzji o ewentualnym zakończeniu procesu rehabilitacji. W raporcie można również znaleźć kluczowe fragmenty EKG np. takie w których wykryto wystąpienie arytmii.

Umów się na konsultację
Jak to działa?

Intuicyjna obsługa urządzenia.

Telerehabilitacja krok po kroku
Twój lekarz wybiera dla Ciebie telerehabilitację z urządzeniem PocketECG CRS. Odbywasz kilka sesji treningowych w placówce medycznej, podczas których uczysz się jak korzystać z urządzenia.Procedura dopuszczenia do treningu zapewnia Twoje bezpieczeństwo – każdorazowo na trening zgodę wyraża personel medyczny. Jeżeli informacje wpisane podczas ankiety wstępnej zaniepokoją lekarza – możliwe, że dziś nie możesz podjąć treningu.Przez parę kolejnych tygodni trenujesz według harmonogramu ustalonego z lekarzem. Kilka pierwszych treningów odbywasz w placówce medycznej pod okiem specjalisty, następnie możesz kontynuować rehabilitację w domu.Podczas treningu system będzie Ci podpowiadał za pomocą komend głosowych, czy prawidłowo ćwiczysz: Przyśpiesz! Zwolnij!W razie wystąpienia groźnych dla zdrowia lub życia arytmii, system automatycznie przerywa trening, a lekarz otrzymuje stosowne powiadomienie i może sprawdzić, co się wydarzyło.

Jak to działa?

Obsługa urządzenia jest batdzo intuicyjna. Zoabacz jak wyglada sesja telerehabilitacji krok po kroku
Twój lekarz wybiera dla Ciebie telerehabilitację urządzeniem PocketECG. Odbywasz kilka sesji treningowych w placówce medycznej, podczas których uczysz się jak korzystać z urządzenia.
Procedura dopuszczająca do treningu zapewnia Twoje bezpieczeństwo – każdorazowo na trening zgodę wyraża lekarz lub rehabilitant. Jeżeli informacje wpisane podczas ankiety wstępnej zaniepokoją lekarza – możliwe, że dziś nie możesz podjąć treningu.
Przez parę kolejnych tygodni trenujesz według harmonogramu ustalonego z lekarzem. Kilka pierwszych treningów odbywasz zawsze w placówce medycznej pod okiem specjalisty.
Urządzenie samo steruje treningiem – komunikaty na wyświetlaczu i komendy głosowe prowadzą Cię przez proces rehabilitacji (np.: Przyśpiesz! Zwolnij!).
W razie wystąpienia groźnych dla zdrowia lub życia arytmii, system automatycznie przerywa trening, a lekarz otrzymuje stosowne powiadomienie i może sprawdzić, co zaszło.poznaj@pocketecg.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany najnowocześniejszym i najbardziej kompleksowym rozwiązaniem z zakresu telerehabilitacji kardiologicznej.
Copyright byCopyright by